V jeden deň dva preteky

V sobotu sme zamierili na preteky nezvyčajne blízko-do Ivanky pri Dunaji. Sandbergáči pripravili na doobedie šprint v časti zastavanej lokalite obce, v časti v okolí jazera Štrkovka a v priľahlom lužnom lesíku.
Počasie si sa nami tento rok ozaj robí čo chce a ani tento víkend to nebolo inak. Predpoveď našťastie celkom nevyšla, ale vody bolo dosť zhora aj zdola. No veď pozrite:
ob
A že riadne trénujeme ukázali Terezka a Miška ziskom zlata, Fili bol tretí pred štvrtým Tominom, Maroš bol v hlavnej kategórii mužov druhý, Marte ušlo o jedno miesto bedňa v ženách. Maťo Borský v M40, Jano M v M55 aj Katka vo W55 boli zhodne tretí.


Keď sme povylievali vodu z nepremokavých gore-tex, hneď sme začali dokončovať prípravu na poobedné štafetky. Dievčatá sa v piatok stretli na školskom dvore na lakovanie nechtov v klubových farbách, teraz nás ešte čakalo pomaľovanie všetkých tváričiek malých i veľkých Farmaceutov.


Zloženie štafiet sme vďaka neporiadnym členom nášho klubu museli meniť do poslednej chvílky, nakoniec strieborné pódiové umiestnenie vybojovali Tomáš, Miška a Filip v MWM-16.
MWM16

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *