Protokol a výsledky preteku Jarný elixír 2016


Slovenský zväz orientačných športov
VÝSLEDKY
7. a 8.kolo Oblastného rebríčka v orientačnom behu – Západná oblasť
JARNÝ ELIXÍR | verejné preteky v orientačnom behu
24. apríla 2016



Celkový počet zúčastnených: 114
     
M-10 1910 m 4 / 4
1. Paluska Karol TJ Slávia Farmaceut BA 25:06 OK
2. Ondovcík Daniel Klub OB TJ Sokol Pezinok 39:32 14:26 OK
3. Hujsa Danko OL-Carnuntum 42:15 17:09 OK
4. Hujsa Janko OL-Carnuntum 42:24 17:18 OK
     
M-12 2300 m 6 / 7
1. Kukurugya Šimon Športový klub Sandberg 24:28 OK
2. Mikloš ml. Andrej Klub OB TJ Sokol Pezinok 24:57 00:29 OK
3. Bukovác Filip TJ Slávia Farmaceut BA 27:04 02:36 OK
4. Kotuliak Viktor TJ Slávia Farmaceut BA 27:26 02:58 OK
5. Kasza Tomáš TJ Slávia Farmaceut BA 40:17 15:49 OK
6. Kovác Ondrej ŠK VAZKA Bratislava 01:05:39 41:11 OK
Hostacný Samuel Klub OB TJ Sokol Pezinok 56:46 32:18 MissingPunch
     
M-14 3380 m 10 / 10
1. Frano Jakub Klub OB TJ Sokol Pezinok 28:46 OK
2. Havlík Adam Klub OB TJ Sokol Pezinok 33:27 04:41 OK
3. Jurcik Tomas TJ Slavia Žilinska Univerzita 33:43 04:57 OK
4. Schenk Michal TJ Rapid Bratislava 41:17 12:31 OK
5. Balogh Michal Športový klub Sandberg 41:54 13:08 OK
6. Fedor Tibor Klub OB TJ Sokol Pezinok 43:23 14:37 OK
7. Lago Oliver ŠK VAZKA Bratislava 44:19 15:33 OK
8. Kubík Maximilián TJ Rapid Bratislava 47:36 18:50 OK
9. Navrátil Matej ŠK VAZKA Bratislava 01:04:18 35:32 OK
10. Hummel Jakub nereg. 01:08:53 40:07 OK
     
M-18 4180 m 13 / 13
1. Goldschmidt Tobiáš TJ Rapid Bratislava 31:32 OK
2. Kukurugya Matej Športový klub Sandberg 34:22 02:50 OK
3. Šimo Matúš Klub OB TJ Sokol Pezinok 36:13 04:41 OK
4. Topor Matúš Klub OB TJ Sokol Pezinok 44:06 12:34 OK
5. Schenk Jakub TJ Rapid Bratislava 45:23 13:51 OK
6. Heffner Christián Klub OB TJ Sokol Pezinok 45:35 14:03 OK
7. Pätoprsty Matej TJ Slavia Žilinska Univerzita 46:46 15:14 OK
8. Šimo Jozef Klub OB AŠK Pezinok 47:55 16:23 OK
9. Balogh Matúš Športový klub Sandberg 48:19 16:47 OK
10. Lovás Dominik TJ Rapid Bratislava 51:19 19:47 OK
11. Navrátil Adam ŠK VAZKA Bratislava 56:03 24:31 OK
12. Kuník Radoslav Klub OB TJ Sokol Pezinok 59:50 28:18 OK
13. Hóz Martin TJ Rapid Bratislava 01:04:06 32:34 OK
     
M-19 6180 m 16 / 18
1. Jonas Martin Kobra Bratislava 39:44 OK
2. Jonáš Radoslav Športový klub Sandberg 43:26 03:42 OK
3. Papuga Miroslav Klub OB Akademik TU Košice 47:15 07:31 OK
4. Horniak Juraj Kobra Bratislava 49:08 09:24 OK
5. Wallner Jozef nereg. 51:30 11:46 OK
6. Lago Miroslav ŠK VAZKA Bratislava 52:48 13:04 OK
7. Brull Karol Klub OB TJ Sokol Pezinok 53:56 14:12 OK
8. Bednárik Martin nereg. 55:39 15:55 OK
9. Pavelek Michal Klub OB TJ Sokol Pezinok 58:25 18:41 OK
10. Štubna Ján TJ Rapid Bratislava 59:05 19:21 OK
11. Urban Marek Športový klub Sandberg 01:05:07 25:23 OK
12. Sokolík Tomáš Klub OB TJ Sokol Pezinok 01:10:17 30:33 OK
13. Neradovic Martin ŠK VAZKA Bratislava 01:15:43 35:59 OK
14. Mikloš st. Andrej Klub OB TJ Sokol Pezinok 01:24:04 44:20 OK
15. Tomašovic Michal Klub OB TJ Sokol Pezinok 01:29:09 49:25 OK
16. Cierny Jozef Outsiterz 01:42:00 01:02:16 OK
Hujsa Martin OL-Carnuntum 01:29:41 49:57 MissingPunch
Mikluš Marian TJ Rapid Bratislava 25:35 MissingPunch
     
M45- 4570 m 10 / 10
1. Mlynarik Peter ŠK VAZKA Bratislava 38:02 OK
2. Navratil Rastislav ŠK VAZKA Bratislava 38:52 00:50 OK
3. Fedor Jozef Klub OB TJ Sokol Pezinok 39:03 01:01 OK
4. Kovac Milan ŠK VAZKA Bratislava 47:15 09:13 OK
5. Borsky Martin TJ Slávia Farmaceut BA 47:18 09:16 OK
6. Hojko Peter Klub OB TJ Sokol Pezinok 54:50 16:48 OK
7. Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava 56:48 18:46 OK
8. Rybár Dušan TJ Rapid Bratislava 01:04:17 26:15 OK
9. Balogh Richard Športový klub Sandberg 01:05:34 27:32 OK
10. Formanko Dušan TJ Rapid Bratislava 01:09:15 31:13 OK
     
M55- 3380 m 1 / 2
1. Nebeský Ján TJ Slávia Farmaceut BA 01:19:44 OK
hujsa augustin nereg. 01:49:17 29:33 MissingPunch
     
OPEN 3140 m 12 / 12
1. Paluska Jozef TJ Slávia Farmaceut BA 34:08 OK
2. Mazák Ján nereg. 37:14 03:06 OK
2. varga jaro nereg. 37:14 03:06 OK
4. Kutajová Vladimíra TJ Slavia Žilinska Univerzita 39:53 05:45 OK
5. Balová Katarína Športový klub Sandberg 42:34 08:26 OK
6. Kotuliak Ivan TJ Slávia Farmaceut BA 45:13 11:05 OK
7. Vano Marek nereg. 46:05 11:57 OK
8. VRÁBEL René nereg. 47:32 13:24 OK
9. Brnáková Martina Športový klub Sandberg 48:50 14:42 OK
10. Németh Martin TJ Slávia Farmaceut BA 52:15 18:07 OK
11. Kucera Roman Klub OB AŠK Pezinok 59:23 25:15 OK
12. Kotuliaková Petra TJ Slávia Farmaceut BA 01:07:55 33:47 OK
     
W-10 1910 m 4 / 4
1. Kendrová Terezka TJ Slávia Farmaceut BA 18:49 OK
2. Baloghová Zora Športový klub Sandberg 24:38 05:49 OK
3. Kotuliaková Lea TJ Slávia Farmaceut BA 35:47 16:58 OK
4. Toporová Kristína Klub OB TJ Sokol Pezinok 37:41 18:52 OK
     
W-12 2050 m 5 / 5
1. Rohalová Ivonka Športový klub Sandberg 23:57 OK
2. Kovácová Žofia ŠK VAZKA Bratislava 29:35 05:38 OK
3. Lago Elena ŠK VAZKA Bratislava 31:38 07:41 OK
4. Mravíková Katka Športový klub Sandberg 33:20 09:23 OK
5. Ježíková Natália Klub OB TJ Sokol Pezinok 36:59 13:02 OK
     
W-14 2300 m 3 / 3
1. Havlíková Ema Klub OB TJ Sokol Pezinok 22:31 OK
2. Ondovcíková Evka Klub OB TJ Sokol Pezinok 35:25 12:54 OK
3. Jancovicová Alexandra Klub OB TJ Sokol Pezinok 49:57 27:26 OK
     
W-18 3210 m 6 / 7
1. Miklušová Tamara TJ Rapid Bratislava 26:14 OK
2. Matejicková Lucia TJ Rapid Bratislava 30:41 04:27 OK
3. Chernivetskaya Ksenia TJ Rapid Bratislava 31:12 04:58 OK
4. Ondovcíková Lucia Klub OB TJ Sokol Pezinok 32:32 06:18 OK
5. Navrátilová Adéla ŠK VAZKA Bratislava 37:35 11:21 OK
6. Jánošová Veronika Športový klub Sandberg 01:10:05 43:51 OK
Hojková Alexandra Klub OB TJ Sokol Pezinok DidNotFinish
     
W-19 4180 m 12 / 12
1. Hrašnová Katka Klub OB TJ Sokol Pezinok 40:17 OK
2. Poštulková Andrea TJ Slavia Žilinska Univerzita 40:20 00:03 OK
3. Miklušová Tereza TJ Rapid Bratislava 41:47 01:30 OK
4. Schenková Katarína TJ Rapid Bratislava 44:12 03:55 OK
5. Bednáriková Tatiana TJ Cingov Spišská Nová Ves 45:29 05:12 OK
6. Urbanova Monika Športový klub Sandberg 52:08 11:51 OK
7. Toporová Lubica Klub OB TJ Sokol Pezinok 54:09 13:52 OK
8. Markova Eva Kobra Bratislava 54:49 14:32 OK
9. Miklušová Dagmar TJ Rapid Bratislava 57:24 17:07 OK
10. Vorlícková Barbora Športový klub Sandberg 59:49 19:32 OK
11. Chernivetskaya Anastasia TJ Rapid Bratislava 01:05:51 25:34 OK
12. Hujsová Lubomíra OL-Carnuntum 01:22:07 41:50 OK
     
W45 3210 m 5 / 5
1. Kumová Iva TJ Rapid Bratislava 36:42 OK
2. Panková Martina TJ Rapid Bratislava 37:19 00:37 OK
3. Jánošková Tatjana TJ Rapid Bratislava 39:17 02:35 OK
4. Šimova Bronislava Klub OB AŠK Pezinok 40:19 03:37 OK
5. Baloghová Hana Športový klub Sandberg 53:46 17:04 OK
     
W55- 2500 m 2 / 2
1. Karovic Maya Klub OB TJ Sokol Pezinok 27:41 OK
2. Vávrová Beata TJ Rapid Bratislava 32:55 05:14 OK

POZN: Medzivýsledky si môžte pozrieť na tejto linke.


Verejnosť
Vytvořeno 24.04.2016 13:53
24.04.2016 Jarný elixír
N 2.05 km, 35 m, 8 kontrol
  mezičasy
————————————————————————————-
1. Sulanova Natalia SPE C KOB Sokol Pezinok 33.06
2. Herna Rebecca XXX C Neregistrovaní 35.57 + 2.51
3. Herna Ida XXX C Neregistrovaní 36.08 + 3.02
4. Novosad Adam XXX C Neregistrovaní 36.26 + 3.20
5. Herna Nicole XXX C Neregistrovaní 36.28 + 3.22
6. Novosad Tibor XXX C Neregistrovaní 36.34 + 3.28
7. Jurčík Juraj XXX C Neregistrovaní 52.37 +19.31
8. Mrazek Eduard XXX C Neregistrovaní 80.00 +46.54
MS Šmelíková Barbora VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava 32.17
————————————————————————————-

Vytvořeno 24.04.2016 13:53
24.04.2016 Jarný elixír
N3 3.11 km, 80 m, 9 kontrol
  mezičasy
————————————————————————————-
1. Kováč Belo XXX C Neregistrovaní 34.52
2. Zubek Martin FBA C Farmaceut Bratislava 57.32 +22.40
3. Sadloňová Barborka XXX C Neregistrovaní 70.18 +35.26
————————————————————————————-

Vytvořeno 24.04.2016 13:53
24.04.2016 Jarný elixír
RD 1.73 km, 30 m, 8 kontrol
  mezičasy
————————————————————————————–
1. Brňáková Dianka SKS C ŠK Sandberg 20.25
2. Jonášová Emka SKS C ŠK Sandberg 23.45 + 3.20
3. Mravíková Teodorka SKS C ŠK Sandberg 23.57 + 3.32
4. Jánoš Maťko SKS C ŠK Sandberg 24.01 + 3.36
5. Horná Julka FBA C Farmaceut Bratislava 26.34 + 6.09
6. Butas Samuel SPE C KOB Sokol Pezinok 27.09 + 6.44
7. Rohaľová Adelka SKS C ŠK Sandberg 28.22 + 7.57
8. Németh Martin Teo FBA C Farmaceut Bratislava 28.41 + 8.16
9. Kováčová Lucia VBA C ŠK VAZKA Bratislava 29.33 + 9.08
10. Havlík Andrej SPE C KOB Sokol Pezinok 32.21 +11.56
11. Jakubovska Megan XXX C Neregistrovaní 37.39 +17.14
12. Jakubovska Ida XXX C Neregistrovaní 37.49 +17.24
13. Ledecká Andrea XXX C Neregistrovaní 43.03 +22.38
14. Bukovác Lukáš FBA C Farmaceut Bratislava 43.34 +23.09
15. Kocúr Boris FBA C Farmaceut Bratislava 45.23 +24.58
16. Kotuliak Peter FBA C Farmaceut Bratislava 46.51 +26.26
17. Hujsa Stanko XXX C Neregistrovaní 55.48 +35.23
————————————————————————————–

     
Trať pre našich najmenších, kde vyhrávajú všetci
Obrázkova 32 / 32
Zorka Baloghová 0:04:36
Ondrej Bartalos 0:06:21
Dianka Brňáková 0:05:10
Lukáš Bukovac 0:07:58
Samko Butáš 0:06:19
Andrej Havlík 0:05:35
Ema Havlíková 0:04:30
Martin Jánoš 0:09:15
Emka Jonášová 0:06:30
Terezka Kendrová 0:49:37
Borko Kocúr 0:08:35
Baška Kocúrová 0:11:08
Samko Kolár 0:05:10
Viktor Kotuliak 0:03:24
Peter Kotuliak 0:10:48
Lea Kotuliaková 0:06:47
Ondrejko Kováč 0:08:34
Žofia Kováčová 0:03:40
Lucia Kováčová 0:08:34
Šimon Kukurugya 0:03:16
Alžbetka Ladecká 0:06:20
Miško Ladecký 0:11:00
Oliver Lago 0:03:16
Elenka Lago 0:06:00
Adélka Navrátilová 0:03:33
Daniel Ondovčík 0:08:50
Eva Ondovčíková 0:04:17
Karol Paluska 0:10:07
Adélka Roháľová 0:07:39
Julianka Slováková 0:06:32
Miki Šóš 0:16:05
Táňa Veteránová 0:06:09

2 názorov na “Protokol a výsledky preteku Jarný elixír 2016

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *