Výsledky 2016

Celkové výsledky Slovenského rebríčka jednotlivcov – 2016
M21 – 3.Pavol Bukovác, 6.Peter Mižúr, 10.Maroš Bukovác, 11.Peter Glončák, 43.Šimon Mižúr, 55.Peter Wartiak, 63.Martin Borský, 73.Dušan Hrnčiar
W21 – 20.Marta Wartiaková, 26.Hana Šmelíková
M12 – 1.Filip Bukovác, 6.Tomáš Kasza, 8.Viktor Kotuliak
M14 – 24.Viktor Kotuliak
M35 – 1.Peter Glončák, 18.Dušan Hrnčiar
M40 – 6.Jozef Paluska, 8.Ivan Kotuliak
M45 – 17.Ladislav Kasza
M60 – 11.Viktor Mikluš, 12.Ján Mižúr
M70 – 3.Ján Nebeský, 4.Dezider Baran
W14 – 5.Katarína Palusková
W16 – 9.Magdaléna Hrabošová
W35 – 1.Alena Bukovácová12.Hana Šmelíková, 16.Jela Furuczová
W40 – 9.Petra Kotuliaková, 12.Petra Rebrová, 13.Hana Šmelíková, 14.Andrea Bendová
W45 – 1.Hana Šmelíková
W50 – 9.Jana Mižúrová
W55 – 6.Katarína Daříčková
W60 – 2.Katarína Daříčková

Celkové výsledky Oblastného rebríčka západ – 2016
M10 – 1.Karol Paluska, 6.Tristan Sýkora, 8.Maroš Golian
M12 – 3.Filip Bukovác, 4.Tomáš Kasza, 10.Viktor Kotuliak
M19 – 1.Peter Mižúr, 3.Pavol Bukovác, 4.Maroš Bukovác
M45 – 7.Ladislav Kasza
M55 – 3.Ján Nebeský, 6.Viktor Mikluš, 7.Ján Mižúr
W10 – 3.Tereza Kendrová, 4.Lea Kotuliaková
W14 – 5.Katarína Palusková, 10.Michaela Patassiová
W19 – 8.Alena Bukovácová
W45 – 5.Hana Šmelíková, 9.Jana Mižúrová
W55 – 6.Katarína Daříčková
OPEN – 1.Jozef Paluska, 4.Katarína Styková, 9.Martin Németh

Hungária cup 2016 – Miskolc (30.VII.-3.VIII.2016)
M10D – 2.Karol Paluska
M12C – 3.Filip Bukovác
M21E – 7.Maroš Bukovác
M40BR – 17.Jozef Paluska
M45 – 20.Ladislav Kasza
W14C – 4.Katarína Palusková
W50 – 3.Jana Mižúrová

Pohár Slovenského krasu – Grand Prix Slovakia (21.-24.VII.2016) – SRJ
M10 – 1.Karol Paluska
M21E – 7.Pavol Bukovác, 9.Peter Mižúr, 10.Peter Glončák
M40 – 5.Jozef Paluska
W14 – 11.Katarína Palusková
W16 – 10.Magdaléna Hrabošová
W45A – 4.Hana Šmelíková
W50 – 8.Jana Mižúrová

Majstrovstvá Slovenska a Maďarska v štafetách – Malachov (26.VI.2016)
M19/21 – 8.Peter Glončák, Peter Mižúr, Pavol Bukovác
Open – 4.Filip Bukovác, Lea Kotuliaková, 5.Ivan Kotuliak, Petra Kotuliaková
K3 – 6.Dušan Hrnčiar, Alena Bukovácová

Majstrovstvá Slovenska a Maďarska na strednej tratiMalachov (25.VI.2016)
M10DK – 5. Peter Kotuliak
M12C – 1.Filip Bukovác
M21E – 5.Pavol Bukovác, 11.Peter Mižúr, 38.Maroš Bukovác
M35A – 1.Peter Glončák
M40A – 29.Ivan Kotuliak,
M60A – 22.Viktor Mikluš
W10D – 1.Lea Kotuliaková
W35A – 9.Alena Bukovácová
W40A – 31.Petra Kotuliaková
W50A – 20.Jana Mižúrová
K3 – 3.Marta Wartiaková, 6.Peter Wartiak

INOV-8 Cup 2016Kunerád, dlhá trať (12.VI.2016) – SRJ
M12 – 5.Filip Bukovác, 6.Tomáš Kasza
M21E – 8.Maroš Bukovác, 13.Peter Mižúr, 16.Pavol Bukovác
M45A – 14.Ladislav Kasza
M60A – 6.Viktor Mikluš
M70A – 3.Ján Nebeský
W16A – 1.Magdaléna Hrabošová
W35A – 1.Alena Bukovácová
W45A – 2.Hana Šmelíková
W50A – 7.Jana Mižúrová
K3 – 8.Petra Rebrová

Majstrovstvá SR v Žilinešprint (11.VI.2016)
M21E – 1.Pavol Bukovác, 10.Peter Mižúr, 11.Maroš Bukovác
M40E – 5.Jozef Paluska
M45E – 10.Ladislav Kasza
M70E – 1.Ján Nebeský
W14E – 9.Katarína Palusková
W21E – 13.Marta Wartiaková
W35E – 2.Alena Bukovácová
W40E – 5.Petra Rebrová
W45E – 6.Hana Šmelíková
W50E – 9.Jana Mižúrová
M10C – 2.Karol Paluska, 7.Maroš Golian
M12C – 3.Tomáš Kasza, 4.Filip Bukovác
N – 1.Patassiová Michaela

Spoznaj svoj les – 9.kolo Oblastného rebríčka Západ (29.V.2016)
RD – 7.Michal Spišiak jn., 12.Martin Teo Németh, 14.Natália Styková, 20.Peter Kotuliak
M10 – 1.Karol Paluska, 6.Tristan Sýkora
M12 – 4.Viktor Kotuliak, 7.Tomáš Kasza
M55 – 3.Viktor Mikluš, 7.Ján Nebeský
W10 – 2.Lea Kotuliaková
W19 – 2.Janka Styková, 9.Petra Kotuliaková
OPEN – 3.Katarína Sýkorová, 5.Jozef Paluska

Pohár oslobodenia mesta Pezinok (21.-22.V.2016) – SRJ
R8 – 11. Peter Kotuliak
M10 – 4.Karol Paluska
M12 – 3.Filip Bukovác, 7.Tomáš Kasza
M14 – 14.Viktor Kotuliak
M35A – 1.Peter Glončák
M40A – 8.Jozef Paluska, 9.Ivan Kotuliak,
M60A – 5.Viktor Mikluš
M70A – 1.Ján Nebeský
W10 – 1.Tereza Kendrová, 2.Lea Kotuliaková, 4.Julka Krásna
W14A – 5.Katarína Palusková
W40A – 5.Petra Kotuliaková
W60A – 1.Katarína Daříčková
K3 – 5.Katarína Sykorová

Jarný elixír – 8.kolo Oblastného rebríčka Západ (24.IV.2016)
M10 – 1.Karol Paluska
M12 – 3.Filip Bukovác, 4.Viktor Kotuliak, 5.Tomáš Kasza
M55 – 1.Ján Nebeský
W10 – 1.Tereza Kendrová, 3.Lea Kotuliaková
OPEN – 1.Jozef Paluska, 6.Ivan Kotuliak, 10.Martin Németh, 12.Petra Kotuliaková

Malý Vazkárik – 7.kolo Oblastného rebríčka Západ (23.IV.2016)
RD – 1.Katka Spišiaková, 16.Martin Teo Németh, 18.Hanka Zúbeková, 26.Maroš Golian, 29.Peter Kotuliak
M10 – 1.Karol Paluska
M12 – 2.Filip Bukovác, 5.Tomáš Kasza
M19 – 2.Maroš Bukovác, 16.Michal Spišiak
M55 – 2.Ján Nebeský
W10 – 2. Tereza Kendrová, 3.Lea Kotuliaková
W55 – 3.Katarína Daříčková

CESOM 2016
M10 – 2.Karol Paluska
M12 – 1.Filip Bukovác, 4.Viktor Kotuliak, 7.Tomáš Kasza
M21B – 2.Šimon Mižúr
M21E – 3.Pavol Bukovác, 6.Maroš Bukovác, 8.Peter Glončák, 13.Peter Mižúr
M40A – 5.Ivan Kotuliak, 6.Jozef Paluska
M45A – 12.Ladislav Kasza
M60A – 8.Ján Mižúr
M70A – 3.Dezider Baran
W10 – 1.Tereza Kendrová, 3.Lea Kotuliaková
W14A – 2.Katarína Palusková
W35A – 1.Alena Bukovácová
W40A – 6.Petra Kotuliaková
W50A – 12. Jana Mižúrová
W55A – 5.Katarína Daříčková

Postás Kupa 2016 – Szárliget (9.-10.IV.2016)
M10D – 2.Karol Paluska
M12C – 10. Filip Bukovác, 18.Tomáš Kasza
M21BR – 3.Šimon Mižúr
M21E – 6.Peter Mižúr
M60A – 13.Ján Mižúr
OPEN A – 11.Jozef Paluska
W14C – 8.Katka Palusková
W50A – 15.Jana Mižúrová

Prvý jarný kufor – 6.kolo Oblastného rebríčka Západ (20.III.2016)
RD – 2.Maroš Golian, 14.Hanka Zúbeková, 15.Martin Teo Németh, 16.Lukáš Bukovác, 17.Jakub Hrnčiar
M10 – 1.Karol Paluska, 2.Tristan Sýkora
M12 – 3. Filip Bukovác
W14 – 1.Katka Palusková
W19 – 3.Alena Bukovácová
W45 – 1.Hana Šmelíková
W55 – 2.Katarína Daříčková
N – 2.Petra Rebrová

Snežienky a Machri – 5.kolo Oblastného rebríčka Západ (6.III.2016)
RD – 19.Peter Kotuliak, 23.Maroš Golian
M10 – 1.Karol Paluska, 6.Tristan Sýkora
M12 – 3. Filip Bukovác, 4.Viktor Kotuliak, 5.Tomáš Kasza
M19 – 2.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr, 22.Ján Murányi
W10 – 1.Lea Kotuliaková
W45 – 1.Hana Šmelíková, 4.Jana Mižúrová
OPEN – 1.Katarína Sykorová, 5.Ivan Kotuliak, 13.Petra Kotuliaková
N – 1.Petra Rebrová

Valentínske Srdce – 4.kolo Oblastného rebríčka Západ (28.II.2016)
M10RD – 5.Lukáš Bukovác
M10 – 1.Karol Paluska
M12 – 2. Filip Bukovác, 5.Tomáš Kasza
M19 – 2.Peter Mižúr, 3.Šimon Mižúr, 4.Maroš Bukovác, 22.Dušan Furucz
W10 – 4.Tereza Kendrová
W55 – 3.Katarína Daříčková
OPEN – 3.Katarína Sykorová, 8.Jozef Paluska
N – 1.Júlia Murányiová, 2.Branislav Kendra

Valentínsky Sporko – 3.kolo Oblastného rebríčka Západ (14.II.2016)
M10RD – 3.Maroš Golian, 21.Lukáš Bukovác, 22.Boris Kocúr, 23.Peter Kotuliak
M10 – 4.Karol Paluska, 5.Michal Funtáľ, 6.Tristan Sýkora
M12 – 1. Filip Bukovác, 4.Tomáš Kasza, 5.Viktor Kotuliak
M19 – 1.Pavol Bukovác, 2.Maroš Bukovác, 3.Peter Mižúr, 13.Martin Borský, 30.Dušan Furucz
W10 – 3.Tereza Kendrová, 4.Lea Kotuliaková
W19 – 3.Alena Bukovácová
W45 – 2.Hana Šmelíková
OPEN – 1.Ján Murányi
N – 1.Petra Rebrová

Yeti zima cup2.kolo Oblastného rebríčka Západ (17.I.2016)
M10RD – 1.Katka Spišiaková, 6.Miško Spišiak, 15.Julka Krásna
M10 – 1.Karol Paluska, 5.Tristan Sýkora
M12 – 2. Filip Bukovác, 4.Tomáš Kasza
M19 – 1.Pavol Bukovác, 2.Maroš Bukovác, 3.Peter Mižúr, 25.Michal Spišiak
W10 – 1.Tereza Kendrová
W19 – 4.Alena Bukovácová
W45 – 3.Hana Šmelíková, 5.Jana Mižúrová
OPEN – 2.Jozef Paluska

Trojkráľové preteky 1.kolo Oblastného rebríčka Západ (3.I.2016)
M10RD – 2.Katka Spišiaková, 9.Miško Spišiak
M12 – 3.Tomáš Kasza
M19 – 1.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr, 4.Šimon Mižúr, 31.Michal Spišiak, 34.Dušan Furucz
W19 – 4.Magdaléna Hrabošová
W45 – 2.Hana Šmelíková, 6.Jana Mižúrová
W55 – 2.Katarína Daříčková

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *