Aj v roku 2017 sa na vás tešíme v O-camp-e.

O-camp bude letný tábor orientačného behu, ktorého sa môžu zúčastniť samostatné deti, dieťa s rodičom (rodičmi) alebo celé rodinky. Prioritne je určený pre deti vo veku 8-16 rokov, ak však máte v rodine menšie dieťa samozrejme ho môžete vziať so sebou. Pre starších žiakov a dorastencov je pripravený motivačný program, aby sa na tréningoch poriadne snažili…

Tábor nie je určený pre absolútnych začiatočníkov, je potrebné, aby deti mali za sebou aspoň 1/2 ročnú prípravu, vyžadujeme určité orientačné skúsenosti.
Tréningy sú pripravené pre vekové kategórie tak ako v OB, pre rodičov budú trate podľa záujmu. Deti budú začlenené do skupín-každú skupinu bude mať na starosti jeden-dvaja dospelí tréneri, ktorí sa budú prednostne venovať svojej skupine na tréningoch i mimo nich – s deťmi po tréningoch rozoberajú postupy, venujú sa im individuálne.

termín O-campu: 8-15.7.2017
miesto: Kemp Řásná
cena: 135 €/dieťa do 15 rokov a 145 €/ dieťa-dospelý nad 15 rokov. Na mieste nezbierame žiadne poplatky.

Cena zahŕňa ubytovanie, stravu vrátane opekačky, pitný režim, náklady na mapové tréningy.

Prosím rešpektujte, že tábor je určený pre deti, behajúcich a začínajúcich rodičov. Nie je určený pre zvieratká – tie prosím nechajte doma.

V cene nie je zahrnutá doprava, a keďže ide o športové sústredenie v zahraničí, ani žiadne poistenie. V prípade záujmu o poistenie prosíme o individuálne riešenie.

Vreckové pre deti: Deti majú zabezpečenú dostatočnú stravu aj pitný režim. V areáli je bufet. Pri výlete do mesta Telč budú mať deti možnosť kúpiť si nejakú drobnosť. Nedávajte deťom zbytočne veľkú hotovosť.

termín prihlášok: 30.5.2017
termín zaplatenia: 30.5.2017
číslo účtu na zaslanie poplatkov: IBAN: SK8883300000002601146047
Do poznámky pre prijímateľa prosíme uviesť mená všetkých, za ktorých posielate poplatky.

Termín tábora je nutné zmluvne dohodnúť veľmi dlhú dobu dopredu a je nám ľúto, že sa prekrýva s inými ponúkanými OB aktivitami, je len na Vás, aký program si na prázdniny zvolíte.
Vopred upozorňujeme, že aj pokiaľ sa nechcete zúčastniť celého pobytu, je nutné zaplatiť celú sumu osoba/pobyt. Žiadne výnimky nebudú tolerované. Je možné napr. prestriedanie rodičov bez nároku na zvýšený počet jedál v čase výmeny. (napr. mama bude s deťmi od soboty 8.7 do utorka 11.7 večer. Večer príde otec a rodičia sa prestriedajú-aj keď v čase večere budú prítomní obaja, bude im vydaná iba jedna večera.)

Všetky podrobnejšie informácie budú postupne uverejňované postupne v pokynoch.

V prípade záujmu sa prosím prihláste prostredníctvom prihláškového systému. Do poznámky uveďte prosím prípadné potravinové alergie-resp. výnimky, kt. chcete uplatniť v strave.

Prosím vyplňte správne všetky údaje ku každému členovi, ušetríte nám tým veľa práce.

Prihlasovanie už nie je možne, kapacita je naplnená.
Zoznam prihlásených

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *