Výsledky 2017

Celkové výsledky Slovenského rebríčka jednotlivcov – 2017
M21 – 2.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr, 5.Peter Glončák, 7.Maroš Bukovác, 35.Peter Wartiak, 40.Martin Borský, 46.Dušan Furucz, 54.Dušan Hrnčiar, 55.Šimon Mižúr, 64.Michal Spišiak
W21 – 13.Marta Wartiaková, 36.Jela Furuczová
M12 – 1.Filip Bukovác4.Tomáš Kasza, 9.Karol Paluska
M14 – 15.Viktor Kotuliak
M35 – 9.Peter Glončák, 16.Vladislav Janota, 20.Dušan Furucz
M40 –  7.Ivan Kotuliak, 17.Jozef Paluska, 19.Rastislav Mikluš
M45 – 18.Ladislav Kasza
M60 – 6.Ján Mižúr, 10.Viktor Mikluš
M65 – 8.Viktor Mikluš
M70 – 3.Ján Nebeský5.Dezider Baran
W12 – 2.Rebecca Herna, 4.Tereza Kendrová
W16 – 9.Michaela Patassiová, 13.Katarína Palusková
W18 – 3.Tereza Pružincová, 7.Magdaléna Hrabošová, 10.Terézia Števicová
W35 – 3.Alena Bukovácová9.Katarína Sýkorová, 11.Zuzana Janotová
W40 – 8.Petra Kotuliaková
W45 – 1.Hana Šmelíková, 15.Petra Rebrová
W50 – 5.Jana Mižúrová
W60 – 4.Katarína Daříčková

Celkové výsledky Oblastného rebríčka západ – 2017
M10 – 7.Maroš Golian
M12 – 1.Tomáš Kasza, 2.Filip Bukovác, 5.Karol Paluska, 8.Tristan Sýkor
M14 – 6.Viktor Kotuliak
M19 – 1.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr, 5.Maroš Bukovác
M40 – 2.Martin Borský, 6.Ladislav Kasza, 6.Jozef Paluska, 9.Ivan Kotuliak
M55 – 2.Ján Mižúr, 3.Viktor Mikluš, 6.Ján Nebeský
W10 – 3.Lea Kotuliaková
W12 – 3.Tereza Kendrová,
W16 – 2.Michaela Patassiová, 3.Katarína Palusková
W18 – 1.Tereza Pružincová, 4.Tereza Števicová
W19 – 7.Jana Styková
W40 – 1.Petra Kotuliaková, 3.Hana Šmelíková, 7.Petra Rebrová
W55 – 1.Katarína Daříčková
OPEN – 2.Katarína Sýkorová, 3.Martin Németh, 3.Tibor Novosad, 5.Ida Herna, 8.Marianna Patassiová

Mikulášske preteky – 14.kolo Oblastného rebríčka Západ (3.XII.2017)
M12 – 1.Filip Bukovác, 2.Tomáš Kasza, 3.Karol Paluska
M19 – 2.Pavol Bukovác
M40 – 1.Martin Borský
W12 – 1.Rebecca Herna, 2.Tereza Kendrová,
W16 – 1.Michaela Patassiová
W19 – 3.Jana Styková
W40 – 1.Petra Kotuliaková
RD2 – 2.Katka Spišiaková

Jesenný Sporko – 13.kolo Oblastného rebríčka Západ (5.XI.2017)
M19 – 1.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr
M55 – 1.Ján Mižúr
W12 – 2.Rebecca Herna
W16 – 1.Michaela Patassiová
W18 – 1.Tereza Pružincová
OPEN – 3.Tibor Novosad

Jesenná cena Rapidu – 12.kolo Oblastného rebríčka Západ (8.X.2017)
M12 – 3.Karol Paluska
M19 – 2.Peter Mižúr
W16 – 1.Michaela Patassiová, 2.Katarína Palusková
W18 – 1.Tereza Pružincová
W19 – 1.Jana Styková
W55 – 1.Katarína Daříčková
RD – 1.Michal Spišiak, 2.Katka Spišiaková
OPEN – 3.Tibor Novosad

Štúrov Bajúz – 11.kolo Oblastného rebríčka Západ (30.IX.2017)
M12 – 2.Tomáš Kasza
M19 – 1.Maroš Bukovác
M40 – 2.Martin Borský
M55 – 2.Ján Mižúr, 3.Viktor Mikluš
OPEN – 2.Marek Koman, 3.Martin Németh

Spoznaj svoj les – 10.kolo Oblastného rebríčka Západ (10.VI.2017)
M12 – 1.Tomáš Kasza, 3.Karol Paluska
M40 – 2.Martin Borský
M55 – 1.Ján Mižúr
W12 – 2.Rebecca Herna
W19 – 2.Magdaléna Hrabošová
W55 – 1.Katarína Daříčková
OPEN – 3.Lea Simaichlová

Malý Vazkárik – 9.kolo Oblastného rebríčka Západ (23.IV.2017)
M12 – 2.Tomáš Kasza
M19 – 2.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr
M40 – 2.Martin Borský
M55 – 2.Ján Mižúr
W10 – 2.Lea Kotuliaková
W12 – 2.Rebecca Herna
W16 – 2.Michaela Patassiová
W40 – 3.Petra Kotuliaková
W55 – 3.Katarína Daříčková
RD – 3.Teo Martin Németh

Snežienky a Machri – 8.kolo Oblastného rebríčka Západ (26.III.2017)
M12 – 1.Filip Bukovác, 2.Karol Paluska
M19 – 1.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr
W10 – 1.Lea Kotuliaková
W12 – 1.Rebecca Herna
W16 – 2.Katarína Palusková, 3.Michaela Patassiová
W40 – 2.Petra Kotuliaková
W55 – 3.Katarína Daříčková
OPEN – 1.Katarína Sýkorová, 3.Martin Németh
RD – 2.Teo Martin Németh

Prvý Jarný kufor – 7.kolo Oblastného rebríčka Západ (19.III.2017)
M10 – 3.Maroš Golian
M12 – 1.Filip Bukovác
M19 – 1.Maroš Bukovác
M40 – 1.Martin Borský
M55 – 3.Viktor Mikluš
W10 – 2.Lea Kotuliaková
W12 – 2.Tereza Kendrová, 3.Rebecca Herna
W16 – 3.Michaela Patassiová
W18 – 2.Tereza Pružincová, 3.Tereza Števicová
W19 – 2.Jana Styková, 3.Alena Bukovácová
W40 – 1.Hana Šmelíková
RD – 1.Katka Spišiaková

Jarný Elixír – 6.kolo Oblastného rebríčka Západ (11.III.2018)
M10 – 3.Maroš Golian
M12 – 1. Filip Bukovác, 2.Tristan Sýkora, 3.Tomáš Kasza
W12 – 1.Tereza Kendrová
W16 – 2.Katarína Palusková, 3.Michaela Patassiová
W55 – 3.Katarína Daříčková
OPEN – 1.Katarína Sýkorová

MSR štafiet v LOB – Skalka (19.II.2017)
M18 – 2.Martin Knor (ZMT), Viktor Kotuliak (FBA)
M35 – 4.Ivo Kotuliak, Petra Kotuliaková

MSR v LOB na dlhej trati – Skalka (18.II.2017)
M14 – 2.Viktor Kotuliak
M35 – 6.Ivo Kotuliak
W35 – 3.Petra Kotuliaková

Valentínske srdce – 4.kolo Oblastného rebríčka Západ (12.II.2017)
M12 – 1. Filip Bukovác, 2.Tomáš Kasza
M19 – 1.Pavol Bukovác
M40 – 1.Martin Borský
W12 – 1.Tereza Kendrová, 3.Rebecca Herna
W16 – 3.Katka Palusková
W18 – 2.Tereza Števicová, 3.Tereza Pružincová,
W40 – 2.Hana Šmelíková, 3.Petra Kotuliaková
W55 – 2.Katarína Daříčková
RD – 2.Teo Martin Németh

Valentínsky Sporko – 3.kolo Oblastného rebríčka Západ (11.II.2017)
M10 – 3.Maroš Golian
M12 – 1. Filip Bukovác, 3.Tomáš Kasza
M19 – 1.Pavol Bukovác, 2.Maroš Bukovác, 3.Peter Mižúr
M55 – 3.Viktor Mikluš
W10 – 2.Lea Kotuliaková
W12 – 1.Tereza Kendrová, 2.Rebecca Herna
W16 – 2.Michaela Patassiová
W18 – 2.Tereza Pružincová, 3.Tereza Števicová
W19 – 2.Jana Styková
W40 – 1.Hana Šmelíková
W55 – 2.Katarína Daříčková
RD – 1.Katka Spišiaková, 2.Teo Martin Németh

SRJ v LOB na dlhej trati – Pezinská Baba (5.II.2017)
M55 – 2.Vladimír Grauzel

MSR v LOB na strednej trati – Pezinská Baba (4.II.2017)
M50 – 6.Vladimír Grauzel

Yeti zima cup – 2.kolo Oblastného rebríčka Západ (29.I.2017)
M12 – 1. Filip Bukovác, 2.Tomáš Kasza
M19 – 1.Pavol Bukovác, 2.Maroš Bukovác
M55 – 3.Ján Mižúr
W10 – 3.Lea Kotuliaková
W12 – 2.Rebecca Herna
W16 – 2.Katka Palusková
W18 – 1.Tereza Pružincová
W40 – 2.Hana Šmelíková
W55 – 3. Katarína Daříčková

Trojkráľové preteky – 1.kolo Oblastného rebríčka Západ (6.I.2017)
M10 – 2.Maroš Golian
M12 – 1.Tomáš Kasza
M19 – 1.Pavol Bukovác, 3.Peter Mižúr
OPEN – 1.Magdaléna Hrabošová
W12 – 2.Rebecca Herna
W16 – 2.Katka Palusková
W40 – 1.Hana Šmelíková

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *