Monthly Archives: december 2015

21dec/15

Čo bolo a čo bude

12.12. sme sa stretli na chate Zoška, aby sme uzavreli sezónu 2015, pospomínali na pekné chvíle a vymysleli, čo ďalej.

Maroš a Alena pripravili mapový tréning v pozostatkoch lesa v tesnej blízkosti chaty. Na 3,9km krátkej trati s 20 kontrolami si borci mali dosť času poobzerať naše nové SI krabičky (tí ktorí s nimi ešte doteraz netrénovali),  mladí muži (Viktor, Tomáš a Filip) si zmerali sily vo svojej od januára spoločnej kategórii H12 na 1,9km a 9 kontrolách. Niektorým sa síce výbeh zjazdovky zdal tvrdý prvý tréning v novom tréningovom období, ale nakoniec si ho vybehli všetci. Continue reading

10dec/15

2 %

Ahojte, aj pre budúci rok je FBA registrovaná ako prijímateľ 2% z dane z príjmov za rok 2015. Takže neváhajte a prehovorte každého koho môžete, čím viac získame, tým bude viac na nové vybavenie a ostatné potrebné… Potrebné tlačivá budú po novom roku na našej stránke, prípadne s akýmikoľvek otázkami sa môžete obrátiť na Dušana Hrnčiara.

 

07dec/15

REBRÍČEK 2015: FBA dve prvé miesta

Po 26-tich kolách Slovenského rebríčka jednotlivcov v sezóne 2015 prišlo veľké spočítanie siedmich najlepších výkonov každého zaregistrovaného pretekára a vyhodnotenie konečného poradia.

V mužskej elite si v silnej konkurencii výborné 2. miesto vybojoval Pavol Bukovác. Do červenej skupiny sa ešte dostali aj Maroš Bukovác na 8.mieste a Peťo Mižúr na 10. mieste.

V ženskej elite obsadila Marta Wartiaková krásne 3. miesto.

Mladšia dorastenka Magdaléna Hrabošová v kategórii W16 skončila na 3. mieste.

Najvyššie priečky dosiahli veteráni Alena Bukovácová v kategórii W35 a Peter Glončák M35. Continue reading

03dec/15

Každá streda niečím iná

Včera sme mali tréning v telocvični – nič nezvyčajné (býva každú stredu, príďte sa pozrieť). Je takmer po sezóne, ale my práve naopak ladíme na vrchol detskej sezóny – Mikulášske preteky. Noví krúžkari skúšajú ako fungujú čipy, skúsenejší už naháňajú sekundy. Výsledky sú informatívne = tréningové – len aby ste mali predstavu ako to u nás vyzerá: Continue reading