V klube máme viacero detí z našich rodín, ktoré sa zúčastňujú pretekov so svojimi rodičmi, ktorí sa už dlhodobo venujú OB.

Od roku 2012 Maroš a Alena Bukovácovci vedú krúžok orientačného behu pôvodne na ZŠ Podzáhradná v Podunajských Biskupiciach. Na tréningy chodia bývalé deti z tejto ZŠ, ale už máme aj deti z iných ZŠ a 8-ročných gymnázií.
V pondelky-stredy máme kondičné tréningy v okolí Podunajských Biskupíc, každý utorok sme počas zimného obdobia v posilovni, ale ak je to len trochu možné, zlepšujeme orientačnú techniku  na výjazdoch na mapu. Štvrtky sú venované kondičným tréningom a vytrvalosti.
Počas víkendov, keď nie sme na pretekoch a sústredenia, trénujeme na bratislavských mapách – viď Prihlasovanie na preteky a tréningy
Tréningová skupina má približne 15 detí vo veku 8 – 16 rokov. Na tréningoch radi privítame aj rodičov, ktorí sa chcú s nami venovať OB. Menšie detičky do 6 rokov môžu s nami chodiť na preteky a sústredenia do prírody samozrejme tiež, len počas týždňa pre ne neorganizujeme tréningy. Deti rastú s nami do šikovnosti a zdravého životného štýlu.

rok 2021

rok 2020


rok 2019

rok 2018

rok 2017

rok 2016

rok 2015


rok 2014

rok 2013

rok 2012

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *