Aj v roku 2018 sa na vás tešíme v O-camp-e.

O-camp bude letný tábor orientačného behu, ktorého sa môžu zúčastniť samostatné deti (ideálne so svojím osobným trénerom), dieťa s rodičom (rodičmi) alebo celé rodinky. Prioritne je určený pre deti vo veku 8-16 rokov, ak však máte v rodine menšie dieťa samozrejme ho môžete vziať so sebou. Pre starších žiakov a dorastencov pripravený mapový program tak, aby si sústredenie vychutnali…

Tábor nie je určený pre absolútnych začiatočníkov, je potrebné, aby deti mali za sebou aspoň 1/2 ročnú prípravu, vyžadujeme určité orientačné skúsenosti.
Tréningy sú pripravené pre vekové kategórie tak ako v OB, pre rodičov budú trate podľa záujmu. Deti budú začlenené do skupín-každú skupinu bude mať na starosti jeden-dvaja dospelí tréneri, ktorí sa budú prednostne venovať svojej skupine na tréningoch i mimo nich-s deťmi po tréningoch rozoberajú postupy, venujú sa im individuálne.

termín O-campu: 14-21.7.2018
miesto: Žďárske vrchy, oblasť Milovy,  Penzion Poslední míle
BUDOVA PALEČEK
Ubytovanie formou apartmánov, kde je uprostred dvoch izieb sociálne zariadenie a každá izba je pre 2-3 osoby, tzn. že apartmán je pre štyri alebo šest osôb.

Cena:
deti do 12 rokov                135€
staršie deti a dospelí       160€

Cena zahŕňa ubytovanie, stravu vrátane opekačky, pitný režim, náklady na mapové tréningy. Cena bola stanovená na základe ponuky z ubytovania.

V cene nie je zahrnutá doprava, a keďže ide o športové sústredenie v zahraničí, ani žiadne poistenie. V prípade záujmu o poistenie prosíme o individuálne riešenie.

Vreckové pre deti: Deti majú zabezpečenú dostatočnú stravu aj pitný režim. V areáli je bufet. Pri výlete budú mať deti možnosť kúpiť si nejakú drobnosť. Nedávajte deťom zbytočne veľkú hotovosť.
Prosím rešpektujte, že tábor je určený pre deti, behajúcich a začínajúcich rodičov. Nie je určený pre zvieratká-tie prosím nechajte doma.

termín prihlášok: 30.4.2018
termín zaplatenia: 30.5.2018
číslo účtu na zaslanie poplatkov: IBAN: SK8883300000002601146047
Do poznámky pre prijímateľa prosíme uviesť mená všetkých, za ktorých posielate poplatky.

Kapacita tábora je už bohužiaľ naplnená. Pre bližšie info kontaktujte alena.bukovacova@gmail.com
Zoznam účastníkov tábora

Termín tábora je nutné zmluvne dohodnúť veľmi dlhú dobu dopredu a je nám ľúto, že sa prekrýva s inými ponúkanými OB aktivitami, je len na Vás, aký program si na prázdniny zvolíte.
Vopred upozorňujeme, že aj pokiaľ sa nechcete zúčastniť celého pobytu, je nutné zaplatiť celú sumu osoba/pobyt. Žiadne výnimky nebudú tolerované. Je možné napr. prestriedanie rodičov bez nároku na zvýšený počet jedál v čase výmeny. (napr. mama bude s deťmi od soboty do utorka večer. Večer príde otec a rodičia sa prestriedajú-aj keď v čase večere budú prítomní obaja, bude im vydaná iba jedna večera.)

Všetky podrobnejšie informácie budú postupne uverejňované postupne v pokynoch.

V prípade záujmu sa prosím prihláste prostredníctvom prihláškového systému. Do poznámky uveďte prosím prípadné potravinové alergie-resp. výnimky, kt. chcete uplatniť v strave.

Prosím vyplňte správne všetky údaje ku každému členovi, ušetríte nám tým veľa práce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *