O-camp 2016 je letný tábor, ktorého sa môžu zúčastniť samostatné deti, dieťa s rodičom (rodičmi) alebo celé rodinky. Prioritne je určený pre deti vo veku 8-16 rokov, ak však máte v rodine menšie dieťa samozrejme ho môžete vziať so sebou.
Tréningy sú pripravené pre vekové kategórie tak ako v OB, pre rodičov budú trate podľa záujmu. Deti budú začlenené do skupín-každú skupinu bude mať na starosti jeden-dvaja dospelí tréneri, ktorí s deťmi po tréningu rozoberú postupy.

termín O-campu: 16-23.7.2016
miesto: O-camp 2016
predbežná cena: 125€/dieťa do 15 rokov a 131€/ dieťa-dospelý nad 15rokov + 10€ /osoba na mieste (tlač máp a materiálov, špekáčky a pod)
termín prihlášok: 15.3.2016
termín zaplatenia: 1.4.2016

Termín tábora je nutné zmluvne dohodnúť veľmi dlhú dobu dopredu a je nám ľúto, že sa prekrýva s inými ponúkanými OB aktivitami, je len na Vás, aký program si na prázdniny zvolíte.
Vopred upozorňujeme, že aj pokiaľ sa nechcete zúčastniť celého pobytu, je nutné zaplatiť celú sumu osoba/pobyt. Žiadne výnimky nebudú tolerované. Je možné napr. prestriedanie rodičov bez nároku na zvýšený počet jedál v čase výmeny. (napr. mama bude s deťmi od soboty 16.7 do utorka 19.7.večer. Večer príde otec a rodičia sa prestriedajú-aj keď v čase večere budú prítomní obaja, bude im vydaná iba jedna večera.)

Všetky podrobnejšie informácie budú postupne uverejňované postupne v pokynoch.

V prípade záujmu sa prosím prihláste prostredníctvom prihláškového systému.

Zoznam prihlásených účastníkov
Linka na prihlásenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *