Monthly Archives: február 2017

18feb/17

Výsledky VOB 17.2.2017

Ranné sychravé  a hmlisté počasie asi nikomu z nás nepridalo na chuti ísť potme do lesa, nakoniec sa však podľa rozhovorov v cieli väčšine zo zúčastnených páčilo.

Motýlik pomotal hlavy aj skúseným a hviezdne eliťácke obsadenie v hlavne kategórii mužov povzbudil organizátorov do ďalšej činnosti. Jemné meškanie hromadného štartu (8 min) bolo spôsobené omeškaním niektorých pretekárov, dúfame že to nikoho veľmi nenahnevalo a že do budúcnosti sa pretekári polepšia.

Aj najmladšie kategórie boli obsadené a ako tréner detí si myslím, že nebojácne deti získali vzácne skúsenosti a určite si zaslúžia obdiv.
Continue reading

14feb/17

Zimná liga 11-12.2.2017

Po dlhom čase konečne v našich zemepisných šírkach vykuklo slniečko, síce zubaté, ale vykuklo. Počas víkendu 11-12.2 sme v predstihu oslavovali „Valentína“, v sobotu v Rusoveckom parku a v nedeľu pre zmenu na tvrdom asfalte v Limbachu. O tom, že v niektorých kategóriách hráme prvé husle v západnej oblasti sme opäť potvrdili a tentokrát poriadne okato.
FBA vidieť na stupňoch víťazov už pravidelne v kategoriách M aj W 10, 12. Malé deti v RD sa nám tak len tak hemžia, bodaj by sme ich mali ešte viac… Viacerí rodičia nám donedávna robili radosť v OPEN (aj keď pár úspešných zástupcov tam máme stále), tento rok ale zdobia stupne víťazov a berú pekné miesta v M aj W 40. Ďalšie silné trio máme v hlavnej kategórii mužov, no a vo veteránskych starších kategóriách takmer každý člen FBA stojí na bedni. Nové členky FBA, ktoré prijali ponuku pripraviť sa na školské Majstrovstvá sveta od Hanky Šmelíkovej nám robia radosť vo W18. Continue reading