Monthly Archives: november 2016

24nov/16

Jesenné sústredenie Vracov

V dňoch  18-20.11 sa výprava Farmaceutov vybrala trénovať za hranice nášho štátu – na blízku Moravu. Vo štvrtok mi pípali sms správy, kto všetko ochorel a nemôže prísť a tak nakoniec vyrazila výprava v pomerne malom počte, ale čo už narobíme.
Počas 3 dní sme dali 6 myslím pekných tréningov: pár-nepár/hviezdica, NOB, azimuty, okruhy, retiazka a kapurkova-ktorá tentokrát bola všehochuť. Počasie sa nám rôzne menilo od zlého k horšiemu, najhoršiemu a potom zasa lepšiemu. Deti ale všetko vydržali, musím ich pochváliť, že všetci okrem Filipa poslúchali a tak si odniesli mnohé nové skúsenosti. Naučili sme sa zakresľovať postupy v Route Gadget a premietali sme rozbory postupov na stenu cez projektor, čo bolo super. Voľný čas deti trávili v herni a ak tam náhodou niekto dospelý zavítal, hneď dostal najavo, o koho územie sa jedná. A tak sme my dospelí mali čas na prípravu tréningu a jedla a deti si užívali voľno hrami a bláznením. Radi sme medzi sebou privítali 2 veľké Terezky, kt. sa chystajú na školské majstrovstvá sveta na Sicílii a tak potrebujú mapovú prípravu ako soľ.
Super ubytko vybavila Hanka, ja a Laco sme nakúpili, Maroš a kuchtíci navarili…
Trate pripravili Maroš a Palčo.
Vďaka Marošovi, Glonkimu a Mirovi boli kontroly na svojom mieste. Laco sa postaral o výsledkový servis a všetci dospelí pomohli v kuchyni, takže nakoniec sa deti mali ako na dovolenke all-inclusive.
Škoda vysokej chorobnosti a toho, že si viacerí nemohli užiť krásne trate, super les a komfortné ubytovanie.
A aby boli nabudúce aj pekné fotky z lesa, musí ísť s nami nejaký dobrý fotograf, ktorý má čas fotiť.
V sobotu sme ponúkli dorastencom pozrieť sa do „nášho“ lesa a „nášho“ príbytku, takže sme pomohli aj iným, čo sa nám určite niekedy vráti.

No a aby neboli smutní tí, čo museli čas stráviť v posteli namiesto pobehovania po lese, prekliknite sa na prihlasovanie a prihláste sa na jesenné sústredenie v tejto lokalite už o rok, ubytovanie je už zajednané pre FBA !!!