Výsledky rok 2018

Svoje postupy z pretekov si zakreslujte na stránke: http://rg.orienteering.sk/cgi-bin/reitti.cgi

Tu si môžete pozrieť kompletné výsledky za rok 2018:
http://Výsledky Oblastného rebríčka ZO 2018
http://Výsledky Celoslovenského rankingu za rok 2018

Majstrovstvá Slovenska v LOB – dlhá trať (17.02.2018):
4. M35 Dušan Hrnčiar

MSR v OC (12.5. 2018)
5. M60 Vlado Grauzel

MSR v OC (13.5.2018)
5. M60 Vlado Grauzel

Majstrovstvá Slovenska v OB – stredná trať (02.06.2018)
M14E:
2. Filip Bukovác
3. Tomáš Kasza
5. Viktor Kotuliak
9. Ján Koman
M21E:
9. Maroš Bukovác
12. Peter Glončák
M45E: 9. Laco Kasza
M60E: 5. Ján Mižúr
W14E: 3. Rebecca Herna
W16E: 4. Michaela Pattasiová
W18E: 3. Tereza Pružincová
W35E: 2. Alena Bukovácová
W40E: 8. Kristína Komanová
W45E: 1. Hana Šmelíková
W50E: 3. Jana Mižúrová

Majstrovstvá Slovenska štafiet (03.06.2018)
M14:
2. Kasza, Bukovác
8. Kotuliak, Koman J
M19: 4. Bukovác M, Glončák P, Bukovác P
M135: 4. Prill, Mižúr J, Koman M
W18: 2. Pružincová, Herna R, Pattasiová M
W105: 1. Šmelíková, Komanová, Bukovácová

Majstrovstvá Slovenska v OB šprint (16.06.2018)
M14E:
3. Filip Bukovác
5. Tomáš Kasza
7. Viktor Kotuliak
M21E:
1. Palo Bukovác
7. Peter Glončák
8. Maroš Bukovác
10. Peter Mižúr
M35E: 9. Peter Bohuš
M40E:
2. Martin Borský
4. Dušan Hrnčiar
12. Ivo Kotuliak
14. Jozef Paluska
M45E:
6. Michal Pattasi
9. Laco Kasza
M60E: 5. Jano Mižúr
M65E: 5. Viktor Mikluš
W14E:
6. Rebecca Herna
12. Patrícia Pattasiová
W16E: 6. Michaela Pattasiová
W18E: 2. Tereza Pružincová
W35E:
6. Katarína Sýkorová
7. Alena Bukovácová
W40E:
10. Kristína Komanová
11. Petra Kotuliaková
W45E:
1. Hana Šmelíková
5. Petra Rebrová
12. Marianna Pattasiová
W55E: 5. Jana Mižúrová
W60E: 2. Katarína Daříčková

Majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach (16.09.2018)
M14E:
1. Filip Bukovác
5. Viktor Kotuliak
6. Tomáš Kasza
M21E:
2. Palo Bukovác
5. Maroš Bukovác
M40E:
5. Dušan Hrnčiar
6. Martin Borský
M45E: 8. Laco Kasza
W14E: 1. Rebecca Herna
W16E: 6. Michaela Pattasiová
W35E: 3. Alena Bukovácová
W40E:
3. Kristína Komanová
5. Petra Kotuliaková

Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB (21.09.2018)
M21E:
4. Palo Bukovác
6. Maroš Bukovác
10. Peter Glončák
M35E: 2. Peter Bohuš
M40E: 2. Dušan Hrnčiar
W40E:
1. Alena Bukovácová
3. Kristína Komanová
W45E: 1. Hana Šmelíková

Majstrovstvá Slovenska šprintových štafiet (23.9.2018)
MW14E:
4. Rebecca Herna, Filip Bukovác
8. Lea Kotuliaková, Tom Kasza
13. Nicole Herna, Tristan Sýkora
MW18E:
9. Michaela Pattasiová, Viktor Kotuliak
MW19E:
6. Tereza Pružincová, Palo Bukovác
15. Katarína Sýkorová, Peter Mižúr
MW35E:
2. Hana Šmelíková, Peter Glončák
7. Kristína Komanová, Peter Bohuš
MW45E:
8. Petra Rebrová, Laco Kasza
11. Ida Herna, Tibor Novosad
MW55E:
5. Jana Mižúrová, Laszló Prill

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *