Snežienky a machri

5. kolo oblastného rebríčka v OB Západnej oblasti SZOŠ sa konalo za príjemného, ale trocha veterného počasie v nedeľu 6.3.2016 na Kramároch. Trate viedli mestskou zástavbou, boli zaujímavé a fyzicky trochu náročnejšie, keďže sme museli niekoľkokrát absolvovať výbehy po schodoch. Usporiadateľ pretekov sa rozhodol otestovať novinku –  na mape značku 702 = kontrola – doplnil bodkou na vybraných kontrolách, ktorá presne špecifikovala umiestnenie kontroly. V takejto situácii sa stáva popis kontrol takmer zbytočný. Vďaka mojej zábudlivosti som to chtiac-nechtiac otestovala. Trať som absolvovala bez popisu. Ku bodke mám však menšinový negatívny názor a bude zaujímavé sledovať, ako sa táto novinka ujme.

Z 23 prítomných Farmaceutov sa už tradične presadili naši najmenší. Karolko a Lea obsadili 1. miesta, Filip skončil na 3. mieste. V kategórii OPEN sa z 1.miesta tešila Katka Sýkorová a vo W45 Hana. V kategórii M21 na 2.mieste dobehol Palčo a na 3.mieste Peťo.

A teraz si tipni, koho sú toto postupy…

Warning: Attempt to read property "comment_ID" on null in /data/7/d/7dc32e52-b73e-4bb1-985a-c71012217902/orienteering.sk/sub/fba/wp-includes/comment-template.php on line 677

Warning: Attempt to read property "user_id" on null in /data/7/d/7dc32e52-b73e-4bb1-985a-c71012217902/orienteering.sk/sub/fba/wp-includes/comment-template.php on line 28